• Oświadczenie osoby otrzym...
  20.01.2021

Oświadczenie osoby otrzymującej zasiłki pieniężne z ubezpieczenia społecznego (przez okres pełnego miesiąca kalendarzowego) dla celów obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT-3)

biznes

,

finanse

,

podatki

,

praca

,

urząd skarbowy

,

przedsiębiorca

|

druki podatkowe

,

druki urzędowe

,

formularze

,

deklaracja podatkowa


Deklaracja na zaliczkę miesięczną na podatek dochodowy (PIT-4G) jest składana przez płatnika do naczelnika urzędu skarbowego. Deklaracja na zaliczkę miesięczną na podatek dochodowy (PIT-4G) powinna być złożona do 20. dnia następnego miesiąca, w którym pobrano zaliczkę. Deklaracja na zaliczkę miesięczną na podatek dochodowy (PIT-4G) jest przeznaczona dla osób prowadzących gospodarstwo domowe, które zgodnie z przepisami o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy zawarły umowę aktywizacyjną z osobą bezrobotną w celu wykonywania pracy zarobkowej w gospodarstwie domowym. W przypadku zawarcia umowy aktywizacyjnej z więcej niż 1 osobą należy wpisać sumę pobranych zaliczek.
Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Pobierz PDF
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...