• DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLI...
  08.03.2021

DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO Załącznik do wniosku o rejestrację lub zmianę danych podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS-W-OPP)

Krajowy Rejestr Sądowy

,

spółki

,

organizacje pożytku publicznego

|

druki urzędowe

,

formularze

,

załączniki


DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO Załącznik do wniosku o rejestrację lub zmianę danych podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS-W-OPP) służy do zgłoszenia przedmiotu działalności pożytku publicznego. za pomocą tego formularza zgłaszane są rodzaje działalności pożytku publicznego prowadzone odpłatnie i nieodpłatnie. Organizacja pożytku publicznego to organizacja pozarządowa (z wyjątkiem partii politycznych i należących do nich fundacji, związków zawodowych, organizacji pracodawców oraz samorządów zawodowych) lub spółka kapitałowa powołana w celu nie związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej prowadząca przez co najmniej dwa lata działalność w obszarach tzw. pożytku publicznego, które zostały określone ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Status OPP nadają organizacjom wydziały Krajowego Rejestru Sądowego sądów rejonowych właściwe według siedziby organizacji. Status ten jest nadawany na własny wniosek organizacji aspirującej, po sprawdzeniu jego formalnej i merytorycznej poprawności. Status ten może być odebrany wyłącznie na drodze sądowej.
Dokumenty do pobrania:
Dokument zawiera:
  • Gotowy wzór do wypełnienia
Pobierz PDF
Dokument zawiera gotowy do uzupełnienia wzór.
Wypełniony poprawnie dokument możesz wydrukować.

Pobierz wzór do wydruku
Ponad 2 000 wzorów pism i umów!
Darmowy wzór dokumentu do pobrania
Pobierz darmowy dokument i przekonaj się sam, że warto!

Korzystaj z profesjonalnej bazy dokumentów opracowanych przez prawników i specjalistów. Dzięki wyjaśnieniu definicji, instrukcji wypełnienia oraz przykładzie uzupełnionego pisma zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Szukaj: Filtry
Ładowanie ...